MZKS Łużyce Lubań - strona nieoficjalna

BÓBR MARCISZÓW 2:4 COSMOS MILIKÓW

1% podatku dla ŁUŻYC

1 % podatku dla "ŁUŻYC"

Zwracamy się do wszystkich członków klubu, zawodników, kibiców i sympatyków, oraz ludzi dobrej woli , którym leży na sercu dobro naszego klubu. Prosimy
o rozpatrzenie możliwości przekazania dla
KS "Łużyce"
Lubań 1%  Waszego podatku dochodowego od osób fizycznych za 2013 rok.

Czy zdajecie sobie Państwo sprawę  z tego jak wiele może zdziałać duża grupa ludzi połączonych wspólnym celem?

Wystarczy, że każdy z nas ofiaruje od siebie choć małą cząstkę - 1% swojego podatku.

Warto podkreślić to, że przekazując 1 % "Łużycom" nie tracicie Państwo ani złotówki ze swojego budżetu, ponieważ jeśli nie przekażecie 1% żadnej organizacji porządku publicznego, kwota ta i tak zostanie odliczona z Waszego podatku.

1% podatku mogą przekazać do 30 kwietnia 2014 następujące osoby:

· podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,

· podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,

· podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19% stawki podatku.

Procedura przekazania 1% podatku jest bardzo prosta !

1. Wybór organizacji pożytku publicznego

Towarzystwo Sportowe "Łużyce znajduje się na liście organizacji, które posiadają status organizacji pożytku publicznego i z tego tytułu ma prawo otrzymywać 1% podatku.

2. Wypełnienie zeznania rocznego PIT

Przekazanie przez podatników swojego 1% dla Towarzystwa Sportowego "Łużyce" jest niezwykle proste. Polega ono na wpisaniu w formularzu PIT 37, w punkcie H ( Wniosek o przekazanie 1 % podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP ).

Numeru KRS: 0000080952

3. Po oddaniu deklaracji PIT z powyższymi wpisami, właściwy Urząd Skarbowy dopełnia formalności i przekazuje 1% na konto "Łużyc" w terminie trzech miesięcy od upływu terminu złożenia zeznania podatkowego.

Jak w dobry sposób, spożytkujemy środki z 1% ?

Planujemy zakupić nowy sprzęt sportowy, oraz przeznaczyć pieniądze na działalność wszystkich sekcji dziecięcych i młodzieżowych naszego Klubu w rozgrywkach ligowych.

Z poważaniem i sportowym pozdrowieniem
             Zarząd Klubu KS "Łużyce" Lubań.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ŁUŻYCE LUBAN 1:2 WŁÓKNIARZ MIRSK
2013-10-26, 17:00:00