MZKS Łużyce Lubań - strona nieoficjalna

BÓBR MARCISZÓW 2:4 COSMOS MILIKÓW

Zostań sponsorem

POMÓŻ SPEŁNIĆ DZIECIĘCE MARZENIA

Wspierając działalność KS  "Łużyce" Lubań pomożesz nam w propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród młodzieży i w jej wychowaniu poprzez uczciwą sportową rywalizację.
Stwarzając warunki do uprawiania sportu wszystkim dzieciom garnącym się do piłki możemy spełnić ich marzenia o czynnym uprawianiu sportu i sportowych sukcesach.Jako Klub piłkarska chcemy zagwarantować naszym podopiecznym jak najwyższy poziom szkolenia, nie tylko poprzez zatrudnienie wykwalifikowanej kadry trenerskiej, ale także poprzez stworzenie odpowiedniej infrastruktury treningowej oraz umożliwienie wyjazdu na zgrupowania i obozy szkoleniowe, szczególnie tym dzieciom, którym sytuacja materialna to uniemożliwia.

W jaki sposób możesz nam pomóc?

Może to być wsparcie finansowe lub rzeczowe w postaci wyposażenia treningowego, strojów piłkarskich, nagród i upominków dla dzieci uczestniczących w turniejach, produktów gastronomicznych itp.

Na co przeznaczymy otrzymane środki?

Darowizny pieniężne przeznaczane są wyłącznie na cele statutowe klubu, głównie na: dofinansowanie wyjazdów chłopców na obozy sportowe, wyjazdy zawodników na turnieje, zakup reprezentacyjnych strojów sportowych oraz wyposażenia treningowego.

Kto zarządza darowanymi środkami?

Wszystkimi środkami otrzymanymi od sponsorów rozporządza Zarząd Klubu Sportowego
"Łużyce" Lubań.

Co oferujemy w zamian za pomoc?

Sponsor wspierający rozwój klubowej piłki nożnej może liczyć na to, że informacje o nim znajdą się na naszej ogólnodostępnej stronie internetowej.
Istnieje również możliwość umieszczenia logo sponsora na strojach sportowych naszych zawodników oraz na różnego rodzaju gadżetach, jak np. kalendarze, długopisy itp.

Numer naszego konta

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Oddział w Lubaniu

nr 91 1930 1275 2272 0241 4290 0001

KS "ŁUŻYCE" LUBAŃ
ul.Ludowa 2,   59-800 Lubań
tel./fax: 75 - 646 - 25 - 67, tel. kom. 514 144 582
e-mail : ksluzyceluban@o2.pl

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

ŁUŻYCE LUBAN 1:2 WŁÓKNIARZ MIRSK
2013-10-26, 17:00:00